Apie mus

UAB „Sotero LT“, valdanti prekinį ženklą „Paskola23“, teikia paskolas įkeičiant kliento transporto priemonęautolizingo paslaugas. Paraiškas galite pateikti paskambinę, užpildę paraišką internetu ar atvykstant į biurą, o visus dokumentus sutvarkyti nuotoliniu būdu ar biure. Paskolas suteikiame fiziniams ir juridiniams asmenims visoje Lietuvoje. Kaip užstatą priimame lengvuosius automobilius, sunkvežimius, komercinį transportą, žemės ūkio techniką ir vandens techniką.

Paskolos paraiška telefonu

Skambinkite mums telefonu 8 605 48682 ir gaukite palankias, specialiai Jums pritaikytas finansavimo sąlygas jau šiandien. Paskambinę galėsite sudaryti kredito sutartį, kurią nemokamai pristatysime Jums į namus ar į darbovietę.

Paskolos paraiška internetu

Neišėję iš namų galite gauti iki 15 000 Eur. Pasinaudokite skaičiuokle ir įvertinkite kokiam terminui bei kokios pinigų sumos Jums trūksta. Atsakymą gausite vos per 30 minučių, o pinigus – jau tą pačią dieną. Esame vieni lanksčiausių kredito davėjų Lietuvoje, finansavimą suteikiame kai jo nesuteikia kitos kredito įstaigos.

Vertybės – tai visų mūsų veiksmų pagrindas. Svarbiausios vertybės, padedančios įgyvendinti mūsų viziją tapti aukščiausios kokybės specializuotas paslaugas teikianti finansų bei vartojimo kreditų paslaugų rinkos lydere:

  • saugumas. Užtikriname savo klientų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Esame įtraukti į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą (Nr. P7147) ir į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.
  • bendradarbiavimas. Su kolegomis, klientais ir partneriais palaikome partneryste paremtus santykius, rūpinamės jais visą bendradarbiavimo laikotarpį, visais atvejais stengiamės rasti išeitį iš susidariusios padėties.
  • lankstumas. Įsiklausome į poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą, sieksime surasti priimtiną sprendimą net ir tada, kai pasikeis jūsų finansinės galimybės.
  • greitis. Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų pageidavimus.
  • paslaugumas. Esame draugiški, geranoriški ir paslaugūs.
  • patikimumas. Esame atsakingo skolinimosi bei apsvarstytų sprendimų priėmimo šalininkai.

 

© 2019 UAB Sotero LT Visos teisės saugomos