Sutikimas

Dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais

Šiuo sutikimu patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su žemiau nurodytomis nuostatomis, t.y.: sutinku, kad UAB „SOTERO LT“ (juridinio asmens kodas 303431973, buveinė registruota adresu Kareivių g. 19-188 Vilnius, Lietuva) tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) tiesioginės rinkodaros tikslais, t.y. kreiptųsi į mane telefonu, paštu, elektroniniu paštu su tikslu:

  • teikti man informaciją ir reklaminę medžiagą apie UAB „SOTERO LT“ teikiamas paslaugas, naujienas;
  • teikti informaciją apie vykstančius UAB „SOTERO LT“ renginius ar akcijas;
  • sužinoti mano nuomonę apie UAB „SOTERO LT“ teikiamų paslaugų kokybę.

Esu informuotas/-a ir suprantu, kad:

  • turiu teisę susipažinti su savo pateiktais asmens duomenimis ir žinoti kaip jie tvarkomi,
  • žinoti (būti informuotas/-a) apie savo asmens duomenų tvarkymą,
  • reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis,
  • reikalauti sustabdyti duomenų tvarkymą,
  • reikalauti perkelti asmens duomenis,
  • nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu,
  • reikalauti, kad UAB „SOTERO LT“ sunaikintų mano pateiktus asmens duomenis.

Esu informuotas/-a ir suprantu, kad turiu teisę bet kada atšaukti savo sutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, pateikęs/-usi tokį savo prašymą UAB „SOTERO LT“ el. paštu diana@paskola23.lt, temos laukelyje įrašant „Atsisakyti“ ir laiške nurodant savo vardą, pavardę ir kokiu adresu, tel. numeriu, el. paštu nenoriu gauti informacijos.

Esu informuotas/-a ir suprantu, kad mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais bus tvarkomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo duomenų rinkimo pradžios momento, išskyrus atvejus, jei aš pareikšiu nesutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksiu. Tokiu atveju suprantu, kad UAB „SOTERO LT“ nutrauks mano asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslais nuo mano nesutikimo gavimo dienos.

Esu informuotas/-a ir suprantu, kad turiu teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, jeigu manysiu, kad UAB „SOTERO LT“ netinkamai tvarko mano asmens duomenis.

Galime perskambinti
Norite pasiskolinti, bet nežinote nuo ko pradėti? Palikite mums savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime neįpareigojančiam, bet naudingam pokalbiui apie paskolas ir galimybę pasiskolinti.
© 2019 UAB Sotero LT Visos teisės saugomos
Prijaukinta: Webas.lt