PASKOLOS VERSLUI PRADĖTI

Siūlome pakartotinai panaudoti turimos transporto priemonės vertę ir gauti finansavimą jos neprarandant. Pildykite paskolos už automobilį paraišką ir gaukite pinigus jau šiandien. Dėl paskolos gali kreiptis ir laikinai nuostolingai dirbančios ar kitus įsipareigojimus turinčios įmonės. Paskolą visuomet galėsite padengti anksčiau ir visų palūkanų nemokėti. Pinigus gausite patraukliomis sąlygomis, o užstatyti galite bet kokią techniką. Esame lankstūs, finansuojame idėjas, padedame pradėti naują ir plėsti jau veikiantį verslą.

Paskolos naujam ar smulkiam verslui

Deja ne kiekvienas gali rasti investicinį šaltinį be ankstesnės veiklos duomenų, o jeigu idėjos įgyvendinimas yra prastas, nepadės net ir geriausia verslo idėja pasaulyje. Dėl šios priežasties pradiniam veiklos kapitalui naudojamos nuosavos ar draugų santaupos, kurių gali nepakakti sėkmingam idėjos įgyvendinimui. Naujoms įmonėms dažnai pritrūksta apyvartinių lėšų dėl vėlesnio klientų atsiskaitymo, būtinumo keisti inventorių ar patalpas. Viena iš sunkiausių užduočių – tai gauti paskolą. Bankai mažų ir rizikingų paskolų verslui tiesiog vengia, o naujos įmonės negali kreditoriui užtikrinti reguliarių ir stabilių pinigų srautų. Daugelis mūsų klientų, džiaugiasi paskolos lankstumu bei paprastumu. Paskola tinka bet kokioje srityje dirbančiai įmonei bei įvairiems finansavimo tikslams. Pritrūko pinigų Jūsų idėjos įgyvendinimui? Pasinaudokite mūsų siūlomu sprendimu ir gaukite finansavimą vos per vieną dieną.

Paskola verslo pradžiai

Smulkusis verslas stiprina šalies ekonomiką ir kuria darbo vietas, bet gauti kreditą jam taip pat yra keblu. Didesnės bendrovės dažnai pasinaudodamos savo svoriu diktuoja sąlygas ir reikalauja, kad smulkios ir mažos įmonės sutiktų mokėjimus atidėti. Augimas reikalauja pastovaus pinigų srauto, o jis dažnai būna nestabilus. Bankai ir unijos finansuoja tik pelningai dirbančias įmones ar siūlo užstatyti nekilnojamą turtą. Jeigu nenorite užstatyti nekilnojamąjį turtą, pravers alternatyvus, mūsų siūlomas finansavimo sprendimas, turintis lankstesnes rizikos vertinimo sąlygas ir leidžiantis paskolas išduoti jaunoms ar laikinai nuostolingai veikiančioms įmonėms. Paskolos paraišką įvertinsime greitai, o pinigus gausite kada jie yra labiausiai reikalingi. Transporto priemonė tokiam verslui yra darbo įrankis, tad paskolą galėsite gauti šio darbo įrankio neprarandant. Tausosime Jūsų brangų laiką – jums nereikės pildyti ilgų anketų ar rengti verslo planus. Pildykit paraišką ir gaukit Jums reikalingą apyvartinį kapitalą jau šiandien!

Pranašumai:

 • Pagrindinis vertinimo kriterijus – mašinos kaina
 • Lengviau gaunama
 • Galimybė greitai gauti nuo 500 eur iki 15 000 eur
 • Įmonės kredito istoriją vertinsime atlaidžiau
 • Panaudosite transporto priemonėje užšaldytas lėšas neprarandant galimybės ja naudotis
 • Jokių paskolų administravimo ar patikrinimo mokesčių
 • Gera alternatyva nekilnojamojo turto įkeitimui
 • Finansavimui gauti galite panaudoti mašiną, traktorių, autobusą, specializuotą techniką, motociklą ar valtį
 • Nereikalausime ir netikrinsime įmonės įstatų ar balanso
 • Tinka įmonėsms, turinčioms kitų paskolų ar įsipareigojimų
 • Paskolą galėsite grąžinti anksčiau numatyto laikotarpio
 • Paskolos grąžinimo grafiką galėsime pritaikyti prie Jūsų poreikių
 • Jums nereikės tapti kredito unijos nariu ar pirkti pajų
 • Nereikės rengti verslo planą
 • Nėra minimalaus įmonės veikimo termino ar minimalios įmonės pajamų sumos
Gauti geriausią pasiūlymą >>