Kiek nori pasiskolinti?

500 €
15000 €

Kokiam terminui?

3 mėn.
60 mėn.


Mėnesio įmoka:  
Iki:  
Šie skaičiavimai yra preliminarūs ir gali skirtis nuo pasiūlytų sąlygų.
Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN) apskaičiavimo pavyzdys.
skolinantis 3000 Eur, kai sudaroma 48 mėn. sutartis, metinė palūkanų norma – 29,5%, sutarties sudarymo mokestis – 6% (sumokamas iki pirmos įmokos), bendra kredito suma, kuria klientas gali naudotis - 3000,00 Eur, mėnesio įmoka – 107,15 Eur, bendra sumokama suma – 5323,07 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 32%

Paskola įkeičiant automobilį – gauk iki 110% vertės

Gauk pinigus, pasilik automobilį. Paskola užstatant automobilį (atgalinis lizingas) – tai puikus būdas gauti pinigus greitai ir ypač palankiomis sąlygomis. Automobilis kaip užstatas nepaliekamas, o paskolą pervedame tą pačią dieną.

Kada galėtų prireikti paskolos su įkeitimu?

negaunate_paskolos_banke

Nepaskolino kitur

Padėsime! Gauk pinigus už automobilį, naudokis juo kaip iki šiol. Vertinimas – nieko nekainuoja.

Automobilio amžius nėra ribojamas

Neideali kredito istorija

Esame lankstūs, netaikome rizikingumo koeficiento dėl smulkių uždelstų mokesčių.

Tinka dirbantiems užsienyje ar su verslo liudijimu

Dirbate su verslo liudijimu

Suteikiame paskolas dirbantiems su verslo liudijimu ar individualios veiklos pažymėjimu.

Paskola su automobilio užstatu – kaip tai veikia?

Tau priklauso automobilis

Esi savo automobilio valdytojas?

auto
1

Pildyk paraišką

Pildyk paraišką ir gauk paskolos pasiūlymą per 15 min.

Pasirašyk sutartį

Pasirašyk sutartį biure ar per atstumą

2
3

Gauk pinigus

Gauk pinigus iškart po perregistravimo VĮ REGITRA, o automobiliu galėsi važinėti ir toliau

Paskola įkeičiant automobilį – klausimai

Kaip gauti paskolą?

Pasirink dominančią sumą ir laikotarpį. Susisieksime per 15 minučių ir aptarsime sandorio detales.

Kokia sutartis pasirašoma?

Pasirašoma atgalinio lizingo sutartis (kitaip dar vadinama finansinės nuomos sutartimi), pagal kurią paskolos gavėjas laikinai tampa automobilio naudotoju. Kol nėra atsiskaityta, automobilis yra laikomas įkeistu, o nuosavybės į automobilį teisės yra atstatomos iškart po paskolos grąžinimo.

Per kiek laiko gausiu paskolą?

Pinigai bus išmokėti iškart po perregistravimo, o savo automobiliu galėsi naudotis kaip iki šiol.

Ar galėsiu savo mašina naudotis?

Taip, mašina lieka pas paskolos gavėją.

Kaip grąžinama paskola?

Paskola yra grąžinama pagal suderintą grafiką. Mokėjimų datas galima pasirinkti priklausomai nuo atlyginimo dienos.

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau laiko?

Paskolą galima grąžinti anksčiau. Palūkanos už nepanaudotą laikotarpį nusibrauks kai paskola grąžinama per minimalų 3 mėnesių laikotarpį. Praleidžiant minimalų, 3 mėnesių grąžinimo terminą, nutraukimo mokestis sudaro 9% nuo likusios nepadengtos paskolos dalies.

Kokiais teisės aktais remiantis sudaromos sutartys?

Taikomas „Vartojimo kredito įstatymas“, mūsų veiklą prižiūri Lietuvos Bankas.

Ar reikalingas privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės ar KASKO draudimas?

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas, o KASKO reikaligas tik nuo 7000 Eurų.

Ar reikalinga techninė apžiūra?

Taip, reikalinga

Ar ribojamas automobilio amžius?

Transporto priemonės amžius nėra ribojamas, tačiau jos rinkos vertė turi siekti bent 500 Eurų.

Kas gali kreiptis dėl paskolos įkeičiant automobilį?

Užstatyti automobilį gali transporto priemonės savininkas.

Kuo patrauklios paskolos su įkeitimu?
 • Paskolą galima paimti ilgesniam terminui, o pinigus gauti taip pat greitai, kaip ir per greitųjų kreditų bendroves.
 • Kredito suma gali siekti net 110% įkeičiamo automobilio vertės ar 15 000 Eur.
 • Paskolą galima grąžinti anksčiau sutartyje nustatyto termino, tuomet palūkanos už nepanaudotą laikotarpį nusibrauks
 • Nereikės apdrausti gyvybės
 • Dėl patrauklių kreditavimo sąlygų
 • Transporto priemonė niekur nepaimama, ji lieka pas paskolos gavėją
 • Dokumentus galima sutvarkyti nuotoliniu būdu arba atvykus į biurą
Kas yra automobilio įkeitimas ar automobilio užstatymas?

Automobilio įkeitimas tai paskolos grąžinimo garantija. Automobilio užstatymas nepanaikina teisės juo naudotis.

Kas yra atgalinis lizingas?

Atgalinis lizingas – tai paskola už užstatą. Kredito grąžinimą garantuoja transporto priemonė.

Paskola su automobilio užstatu

Paskola užstatant automobilį – tai galimybė panaudoti turte užšaldytas lėšas neprarandant galimybės automobiliu naudotis. Įkeičiant automobilį galima tikėtis palankesnių kreditavimo sąlygų, tačiau vertėtų nepamiršti, kad tai nėra pajamos.

 

Finansavimo pasiūlymą pateikiame per 15 minučių, o paskolą išmokėsime tą pačią dieną. Pinigai pervedami iškart po perregistravimo, o grąžinus paskolą Jus ir vėl tapsite savo mašinos savininku. Paskolos suteikiamos iki 5 metų terminui, o grąžinimas vyksta pagal sutartą grafiką. Grąžinus paskolą ankščiau laiko, palūkanos už nepanaudotus mėnesius nemokamos. Paskolos suteikiamos tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims, o įkeisti galima lengvuosius, krovininius, komercinius automobilius, autobusus, priekabas, motociklus, specializuotą statybos, žemės ūkio ar kitą komercinę techniką.

 

Vienas pagrindinių vertinimo kriterijų yra užstatomo automobilio vertė, tačiau vertinamas ir pats klientas. Paskolos grąžinimo terminą klientai renkasi savarankiškai. Mokėti mažesnes įmokas gali būti lengviau nors ir bendrai sumokama suma per ilgesnį laikotarpį bus didesnė, tačiau sukaupus reikiamą pinigų sumą ankščiau sutartyje nurodyto termino, galėsite paskolą grąžinti anksčiau, o palūkanos už nepanaudotą laikotarpį nusibrauks.

 

Kiekvieną paraišką vertiname individualiai. Jeigu laidavote už kitus šeimos narius, netvarkingai mokėjote mokesčius ar pajamas gaunate ne pagal darbo sutartį, banke paskolos negausite. Gavę neigiamą atsakymą banke ir ieškodami geriausio pasiūlymo, klientai teikia paraiškas kelioms kredito įstaigoms. Kiekviena tokia paraiška atsispindi kliento kredito istorijoje ir dirbtinai padidina jo rizikingumą, tuomet atsiranda ne tik sąlygų problema, bet ir pačios paskolos gavimo. Paskola įkeičiant automobilį tampa prieinama išeitimi.

 

Vertindami riziką siekiame, kad klientas ne tik gautų paskolą, bet ir gebėtų ją grąžinti. Esame įtraukti į Viešųjų vartojimo kreditų davėjų sąrašą bei Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą (kodas P7147).

 

Turite nedidelę įmonę? Vėluoja atsiskaityti klientai ar trūksta pinigų plėtrai? Paskola su automobilio užstatu – leidžia greitai ir efektyviai įveikti laikinus sunkumus.

 

Ne paslaptis, kad Lietuvos gyventojų atlyginimai gerokai atsilieka nuo Europinių, tad mums yra daug sudėtingiau ne tik sutaupyti neplanuotoms išlaidoms, bet ir būtiniems pirkiniams. Pritarsime, kad skolintis apgalvotai yra visuomet geriau, nei patyrus netikėtų nuostolių, tačiau pinigų gali pritrūkti ne tik būsto gerinimo tikslams, bet ir sveikatos išlaidoms padengti ar automobilio remontui. Bankai noriai bendrauja tik su aukštas pajamas turinčiais gyventojais, o iš indėlio, laikomo banko sąskaitoje dar kurį laiką palūkanų negausime, tad ir nesutaupysime. Bankas su Jumis nekalba, pro senus langus švilpia vėjas ir kaip tyčia nusimato išlaidos dėl artėjančios techninės apžiūros? Tokiu atveju, paskola įkeičiant automobilį (atgalinis lizingas) gali būti nebrangi alternatyva greitųjų kreditų bendrovėms. Pats klientas, jo kredito istorija ir pajamos vistiek vertinami, tačiau paskolų grąžinimą garantuoja įkeičiamas automobilis, dėl ko galima tikėtis paskolos palankiomis sąlygomis. Visus dokumentus galima sutvarkyti ir nuotoliniu būdu, o paskolos suma gali siekti net 110% automobilio rinkos vertės, tad jos pilnai pakaks kiek mašinos remontui, tiek ir kitoms nenumatytoms išlaidoms padengti.

 

Paskolos su automobilio įkeitimu tinka kai norite suremontuoti būstą, nusipirkti baldus, buitinę techniką, išvykti į kelionę ar apmokėti nenumatytas išlaidas.

 

 • Mašinos remontui. Dažniausiai šių išlaidų atidėlioti negalime nes turime ir iki darbo nusigauti ir vaikus vežioti.
 • Būsto įrengimui ar remontui. Galėsite pagaliau pakeisti senus medinius langus ar džiaugtis atnaujintais namais daug greičiau.
 • Paskola įkeičiant automobilį tiks ir jei norite įsigyti sodo sklypą, garažą ar sandėliuką.
 • Stambesniam pirkiniui ar buitinei technikai. Kartais didesnius pirkinius, tokius kaip baldai ar buitinė technika perkame per išpardavimus ar tiesiog jiems sugedus.
 • Mokslams. Dirbančiam studentui Lietuvoje gali tekti mokėti už mokslus, paskola su automobilio įkeitimu galėtų būti tinkama bei nebrangi išeitis.
 • Vestuvėms ar laidotuvėms. Senovėje paramą jaunavedžiams suteikdavo visas kaimas, tačiau mūsų laikais kreditus ima kiek jaunavedžiai, tiek ir jų tėvai. Laidotuvių apeigos, kurias reikės organizuoti artimiesiems, taip pat yra labai brangios ir tam greitai reikalinga nemaža pinigų suma.
 • Gydymui ar medicininiams tyrimams. Deja, sveikata yra ta sritis, kuria dažniausiai susirūpinama tik atsiradus problemoms. Odontologų paslaugoms ar nekompensuojamiems tyrimams gali prireikti sumos, kuri vidutinio Lietuvos gyventojo pajamoms yra per didelė.