AUTO PIRKIMAS LIZINGU

Pritrūko pinigų Jūsų išsvajotam automobiliui? Finansuosime 100% bet kurios Jūsų pasirinktos transporto priemonės kainos! Automobilio amžius, markė ir pardavėjas – neribojami. Lizingu galite pirkti bet kokį – naudotą ar naują automobilį, o pardavėju gali būti ir privatus asmuo. Ilgus metus taupyti nereikės – nėra jokios pradinės įmokos. Pildykite pirkimo lizingu paraišką ir įsigykite automobilį jau šiandien.

Naudotų automobilių pirkimas lizingu

Finansuojame iki 100% automobilio kainos

Pardavėjas neribojamas

Nesvarbu kas automobilį parduoda.

įmoka - 0

Pradinė įmoka – 0€

Nėra jokios pradinės įmokos.

jokių reikalavimų

Jokių reikalavimų automobiliui

Jokių reikalavimų markei ar amžiui.

Pasinaudokite galimybe pasiskolinti paprasčiau – be griežtų reikalavimų perkamam automobiliui. Manote, kad automobilis nėra ilgalaikė investiciją? Galėsite nupirktą transporto priemonę parduoti anksčiau numatyto termino pabaigos ir sutaupyti pinigų nemokant visų nepanaudoto laikotarpio palūkanų. Visų palūkanų nemokėsite ir tuo atveju, jeigu pilnai atsiskaitysite ir sutartį nutrauksite anksčiau. Pirkimo procesas yra itin paprastas: automobilio pardavėjui sumokame pasirinktos transporto priemonės kainą, o lizingo gavėjas atsiskaito su mumis per tam tikrą, jo pasirinktą laikotarpį. Minimali finansavimo suma yra 500 eurų, o maksimali – 12 000 eurų. Lizingo laikotarpį patartina rinktis priklausomai nuo sumos, kurią galėsite nevaržomai skirti atsiskaitymams kas mėnesį. Tiesa, kuo ilgesnį laikotarpį pasirinksite, tuo daugiau palūkanų sumokėsite, tačiau tikrai neverta rinktis įmokos, kurią Jums bus sunku mokėti, geriau jau rinkitės pigesnį automobilį. Galimybė įsigyti automobilį lizingu ypač naudinga pavėžėjimo ir taksi paslaugas teikiantiems klientams, pardavimų vadybininkams ir kurjeriams. Bankai visus dirbančius savarankiškai paprastai priskiria prie asmenų be pajamų ir finansavimo jiems nesuteikia. Neturint geros kredito istorijos tikėtis finansavimo banke taip pat neverta. Be to, turėsite daug įvairių apribojimų dėl mašinos pirkimo vietos, amžiaus, kainos.

Naudoti automobiliai lizingu

Naudotas ir geras? Dauguma mūsų šalyje parduodamų automobilių yra naudoti, o net ir galintys sau leisti naują, renkasi aukštesnės klasės automobilį vietoje “blusos”. Susirasti neblogą ir už protingą kainą automobilį visgi įmanoma, tačiau teks pavartyti portalų skelbimus, apsilankyti automobilių turguje, pas automobilių prekybininkus. Dauguma stambesnių dilerių su finansinėmis institucijomis bendradarbiauja, tad finansavimo procesas jiems bus gerai žinomas. Jeigu automobilį nuspręsite įsigyti iš privataus asmens, padėsime Jums sutvarkyti visus dokumentus. Reikėtų nepamiršti, kad visas konkretaus automobilio pirkimo detales reikia būtinai aptarti su pardavėju. Jeigu jums yra siūloma garantija, šį įsipareigojimą prašykite patvirtinti raštu nes pati finansavimo sutartis pardavėja kažką garantuoti neįpareigoja. Naudoti automobiliai lizingu, kurios siūlo mūsų partneriai, yra geresnis pasirinkimas nei pirkti iš privataus asmens. Išryškėjus mašinos defektams, kreiptis į privatų asmenį bus sudėtingiau, tačiau jeigu aktuali vien tik pirkinio kaina, nesudarome kliūčių mašiną įsigyti iš bet kokio fizinio asmens.

Mašiną su garantija galite įsigyti pas mūsų partnerius ar naudotų automobilių parduotuvėse. Naudotų automobilių turguje daugiausiai darbuojasi smulkaus verslo atstovai, daug laiko praleidžiantys Vakarų Europos šalyse, automobilių turguose ir aikštelėse ieškodami pigių automobilių. Būtų naivu tikėtis, kad turguose už mažesnę nei rinkos kainą parduodami idealios būklės automobiliai. Prisiminkite vieną taisyklę: automobilio neišbandžius trasoje pirkti nerekomenduojama! Jeigu automobilis jums tikrai patinka, patikrinkite jį, bet tik ne šalia turgaus esančiame ar pardavėjo nurodytame servise. Patikrinkite ar veikia elektronika, kondicionierius, ar prietaisų skydelyje nedega įspėjamieji signalai. Užveskite variklį ir patikrinkite ar jis tikrai dirba tolygiai, nesipurto, ar nesigirdi pašalinių garsų, bildesių ar neaiškaus triukšmo.

Pirkdami automobilį dažnai susimąstome apie eksploatacijos išlaidas, bet nepagalvojame apie tai, kiek pinigų prarasime dėl nuvertėjimo. Dėl šios priežasties naudoti lizinginiai automobiliai yra dažnas mūsų tautiečių pasirinkimas. Naujas automobilis per vienerius metus nuvertėja iki 25%. Didžiausias vertės smukimas įyksta per pirmuosius 3–4 metus, o per penkerius metus automobilis netenka iki 65 % kainos. Labiausiai pinga nauji prabangios klasės automobiliai. Vidutiniškai automobilis nuvertėja po 15% į metus. Kas kelerius metus gamintojai modelius atnaujina, tuomet prieš tai buvusio modelio kaina krenta labiausiai.

Skirtingi pirkėjai automobilių parametrus vertina skirtingai, nėra išimtis ir dėvėtas automobilis lizingu. Aukštesnę klasę vertinančiam klientui reikės odinio salono, įrangos gausos, šildymo, ekonominės klasės pirkėjui labiau rūpės taupumas ir praktiškumas. Dėl šios priežasties bus daug sunkiau vėliau parduoti aukštesnės klasės automobilį su minimalia komplektacija, o gausi ir prabangi komplektacija ekonominės klasės automobilyje taps papildoma finansine našta. Ką galite įsigyti už apytiksliai 5 000 eurų kaina? Tai 2005m. Audi A4, 2005m. 3 serijos BMW, 2008m. Honda Accord, 2010m. Opel Astra, 2009m. Toyota Avensis, 2008m. Škoda Superb, 2008m. Volkswagen Golf, 2011 m. Volkswagen Passat, 2009m. Toyota Corolla Verso, 2007m. Volkswagen Touran, 2011 m. Audi A6.