Perkame automobilį be banko: misija įmanoma

Ką daryti, kai sutaupyti automobiliui sekasi sunkiai, o bankas finansavimo nesuteikia? Pigiausia alternatyva – tai nebrangūs naudoti automobiliai finansuojami be banko. Nesvarbu kur automobilį pirksite, koks yra jo amžius ar Jūsų kredito istorija – finansuosime visą pasirinkto automobilio kainą. Neribojame perkamo automobilio markės ar pardavėjo, nereikės taupyti eurą prie euro jokiam pradiniam įnašui nes jo tiesiog nėra. Rinkitės norimą sumą ir laikotarpį, pildykite automobilio lizingo paraišką ir išvažiuokite nuosavais ratais jau šiandien.

Naudoti automobiliai išsimokėtinai – perkame be banko

Lietuvoje vairuotojai dažniausiai renkasi naudotus automobilius. Pažiūrėjus į kainų skirtumą, atsakymas būna akivaizdus – naudotą automobilį turėti pigiau. Išsimokėtinai galima įsigyti ne vien tik naują automobilį, kuriuo vertė sumažėja vos išvažiavus iš pardavimo salono, bet ir naudotą. Pirkti transporto priemonę galite ne tik iš salonų, bet ir iš įvairių kitų pardavėjų – įmonių ar privačių asmenų. Naudotą transporto priemonę galite ieškoti pas mūsų partnerius ar populiariuose skelbimų portaluose, o mes padėsime sutvarkyti reikiamus dokumentus ir atsiskaitysime su pardavėju. Pinigus pardavėjas gaus tik po transporto priemonės perregistravimo Regitroje.

Nebrangūs naudoti automobiliai – protingas pasirinkimas taupiems. Jei perkate pigesnį, nei 7000 eurų kainuojantį automobilį, mokėti už KASKO draudimą neturėsite. Volkswagen, BMW, Toyota, Audi, Mercedes-Benz, Volvo markių automobiliai yra pardavimų lyderiai. Vilniaus gyventojai vidutiniškai įperka kiek brangesnius automobilius. Kitų miestų gyventojų pasirinkimas – pigūs naudoti automobiliai. Dėl Taxify ir Uber taikomų reikalavimų eksploatuojamo automobilio amžiui, šiek tiek naujesnius ar apynaujus automobilius renkasi pavėžėjimo ir taksi paslaugas teikiantys gyventojai.

Nupirkti automobilį išsimokėtinai galite iš bet kuriuo pardavėjo, saugiau yra pirkti iš įmonių ar mūsų partnerių, tačiau jokių apribojimų netaikome. Finansuojame lengvųjų automobilių, specializuotos technikos, sunkvežimių, vilkikų, autobusų pirkimą. Sutartį galite pasirašyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje, Gariūnuose ar nuotolinių būdu per kurjerį.

Perkant automobilį išsimokėtinai, nereikės sukti galvos iš kur paimti pinigų padangų, dirželių, filtrų ar tepalų keitimui. Asmenims su bloga kredito istorija, turintiems uždelstų mokėjimų praeityje ar dirbantiems pagal kitas, nei įdarbinimo sutartis, užimtumo formas, bankai finansavimo nesuteiks. Jei darbo pobūdis reikalauja automobilio, kuriam šiuo metu lėšų neturite, finansavimo teks ieškoti nebankiniame segmente. Esame viena lanksčiausiai vertinančių nebankinio segmento bendrovių Lietuvoje. Įsigijusiems transporto priemonę išsimokėtinai, nesudarome kliūčių norintiems ją parduoti ar sutartį nutraukti anksčiau. Suprantame, kad tai nėra pirkinys visam gyvenimui. Norėdami pateikti rinkos poreikius atitinkantį pasiūlymą, nusprendėme automobilio amžiaus neriboti. Tokių sąlygų bankai paprastai nesuteikia ar taiko įvairius apribojimus perkamo automobilio amžiui ar modeliui.

Naudotų automobilių pirkimas išsimokėtinai

Automobiliuose mes praleidžiame ženklią savo gyvenimo dalį, jie veža mus į darbus, sutalpina visą šeimą savaitgalio kelionės metu, tačiau norisi, kad pirkinys tilptų į suplanuotą biudžetą. Automobilių pardavėjų Lietuvoje apstu – tai ir mažos firmelės, ir stambesni rinkos dalyviai, ir privatūs asmenys. Pigūs naudoti automobiliai – įmanoma užduotis, tačiau visi girdėjome anekdotus apie senoles važinėjančias tik į bažnyčias, vienintelį automobilio savininką bei matėme stebėtinai mažas ridas. Jeigu Jums yra siūloma garantija, būtinai paklauskite kaip ji atrodo ir kas konkrečiai į tą garantiją įeina. Juk pasirašę vien tik finansavimo sutartį, garantijos automatiškai negausite, ją turi suteikti tik pardavėjas. Visas siūlomas garantijas būtinai prašykite patvirtinti raštu ar papildoma sutartimi. Norite apsidrausti – įsigykite ją atskirai. Ne paslaptis, kad naudoto automobilio pirkimas, neretai tampa loterija, o jo techninis stovis ir pačiam pardavėjui būna nežinomas. Dėl šios priežasties, perkant naudotą transporto priemonę, reikia patikrinti jo techninę būklę. Jeigu nenorite šiam tikslui skirti lėšų, galite nuvažiuoti bent į techninės apžiūros centrą, o kai kaina viršija 2000 eurų – atlikite patikrą autoservise. Kuo didesnė perkamo automobilio kainą – tuo nuodugnesnį patikrinimą verta atlikti. Finansuojame pilną automobilio pirkimo kainą, tad toks patikrinimas nesudarys didelių rūpesčių, bet leis išvengti neplanuotų išlaidų ateityje. Nors yra pasirašoma trišalė finansavimo sutartis, pervedę pardavėjui pinigus už jo parduotą transporto priemonę, neįgauname pareigos atsakyti už nupirktos mašinos techninę būklę. Perkant automobilį išsimokėtinai, 20 – 50 eurų mokestį už jo apžiūrą, nereikia vertinti kaip nuostolį, bet kaip saugiklį, kuris padės išvengti didžiulių nuostolių. Jeigu naudoto automobilio pirkimo metu trūkumų neaptarsite, tai pareiga įrodyti, kad trūkumai atsirado iki mašinos perdavimo, atiteks pirkėjui. Perkant naudotą mašiną, nereikia turėti iliuzijų, kad tai yra tas pats, kaip įsigyti naują – pardavėjas tikrai nebus atsakingas už kiekvieną smulkų defektą, todėl prieš perkant reikėtų elgtis maksimaliai atsakingai: patikrinti ir išbandyti mašiną kelyje.

Galime perskambinti
Norite pasiskolinti, bet nežinote nuo ko pradėti? Palikite mums savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime neįpareigojančiam, bet naudingam pokalbiui apie paskolas ir galimybę pasiskolinti.
© 2019 UAB Sotero LT Visos teisės saugomos
Prijaukinta: Webas.lt