Darbas užsienyje - ne kliūtis gauti finansavimą

Turintiems Lietuvos pilietybę ir kitose šalyse dirbantiems asmenims yra teikiamos tokios paskolos: paskolos su mašinos užstatu ir automobilių lizingas. Finansuojame iki 15 000 eur, nereikalaujame surasti bendraskolį Lietuvoje, įkeisti nekilnojamąjį turtą ar pateikti notaro patvirtintų dokumentų ir vertimų.

Paskolos ir lizingas dirbantiems užsienyje

Mūsų šalies gyventojai pirmauja Baltijos šalyse pagal gyvenusių bei dirbusių užsienyje skaičių. Labiausiai emigracija praretino provinciją. Geriausiomis šalimis dirbti ir gyventi yra laikomos Didžioji Britanija, Norvegija, Švedija, Vokietija, Danija, Šveicarija, JAV, Suomija, Prancūzija ir Olandija. Dauguma užsienyje dirbančių tautiečių atsisakyti gero gyvenimo ir grįžti į toliau žemyn besiritančią Lietuvą planų neturi. Uždirbti daugiau pinigų dažnai reiškia gyventi oriai, išlaikyti savo savivertę nepažeistą. Užsienyje dirbančiam, tačiau į Lietuvą nuolat grįžtančiam žmogui taip pat gali būti reikalinga paskola. Užsienio ir Lietuvos bankai tokiems gyventojams dažnai taiko padidintus reikalavimus – reikalauja labai aukštų pajamų, bendraskolių, laidavimo ar darbdavio rekomendaciją. Gauti paskolą užsienyje dirbančiam žmogui būna sunkiau nei tiems asmenims, kurie kreditą pageidauja gauti gyvendami ir dirbdami mūsų šalyje.

Paskolos dirbant kitose šalyse suteikiamos tokiomis pat sąlygomis, kaip ir dirbant Lietuvoje. Pajamų pagrindimui mums pakaks algalapių ar banko išrašo kopijos. Galėsite greitai ir palankiomis sąlygomis gauti iki 15 000 Eur. Neribojame paskolos paskirties – pinigus galite panaudoti bet kuriems tikslams – buitinei technikai, medicininėms išlaidoms, baldams, automobilio ar būsto remontui.

 

Lizingas

Automobilio lizingas suteikiamas naujo ar naudoto automobilio pirkimui. Finansuojame iki 100% perkamo automobilio kainos. Galėsite pirkti automobilį iš bet kuriuo fizinio ar juridinio asmens, jo amžius ar markė nėra ribojami. Pirkti galite bet kokį automobilį nuo 500 eur iki 12 000 eur. Galėsite pasiskolinti visą ar tik dalį reikiamos sumos, o sutartį pasirašyti internetu ar per atstumą. Kiekvieną atvejį vertinsime individualiai, stengsimės pateikti poreikius ir konkrečią situaciją atitinkantį pasiūlymą.

Paskola internetu dirbant kitose šalyse

Paskolos paraišką galite užpildyti internetu, bet Sodros registre informacijos apie užsienyje gaunamas pajamas nematysime. Dėl šios priežasties prašysime algalapių kopijas ar banko išrašus pateikti mums elektroniniu paštu. Pavedimą tliksime iškart po užstato perregistravimo mūsų bendrovės vardu.

Galime perskambinti
Norite pasiskolinti, bet nežinote nuo ko pradėti? Palikite mums savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime neįpareigojančiam, bet naudingam pokalbiui apie paskolas ir galimybę pasiskolinti.
© 2019 UAB Sotero LT Visos teisės saugomos
Prijaukinta: Webas.lt