PASKOLOS BE MOKESČIO

Visi mūsų teikiami kreditai – yra kreditai be registracijos mokesčio. Suteikiami tokie kreditai be registracijos mokesčio: paskola už automobilį, autolizingas ir paskola be užstato. Pateikiame individualius paskolų pasiūlymus, o pinigus pervedame užstatomos transporto priemonės savininkui. Informacija apie transporto priemonės savininką yra pateikiama išorinėse registruose, o įkeisti svetimą transporto priemonę nėra įmanoma. Dėl šios priežasties papildomas identifikavimas per bankines sistemas nėra reikalingas. Be paraiškos ir pačio kliento vertinimo, turime nustatyti transporto priemonės rinkos vertę, šis procesas negali būti atliktas vien tik automatiniu būdu.

Kreditai be registracijos mokesčio

Finansuojame klientus, negaunančius finansavimo kitur ar bankuose. Tai reiškia, kad dėl paskolos besikreipiantis asmuo gali turėti blogą kredito istoriją, informacijos apie jo pajamas išorinėse registruose nėra ar ten atvaizduojamos pajamos nėra pakankamos. Dėl šios priežasties turime bendrauti gyvai – kvitus, išrašus ir kitus dokumentus dažnai prašome pateikti elektroniniu paštu. Taikome nuosavą rizikos vertinimo metodiką, kuri yra šiek tiek lankstesnė, tačiau norint gauti finansavimą, klientų vertinimas yra privalomas pagal vartojimo kredito įstatymą.

Paskola be 1 cento pervedimo

Paskola be 1 cento pervedimo gali būti suteikta atvykus į biurą ar pasirašant sutartį per atstumą. Pasirašant sutartį per atstumą, ji bus persiusta su kurjeriu. Patikrinsime Jūsų mašinos registracijos liudijimą, o suteikiant paskolą įsitikinsime, kad buvo atlikti visi privalomi žingsniai dėl perregistravimo.

Paprastai registracijos mokestis yra reikalingas identifikavimo tikslais, kai nėra kitų būdu patvirtinti tapatybę ir siekiant išvengti kredito suteikimo kito asmens vardu.