IŠPERKAMOJI NUOMA

Siūlome automobilio išperkamosios nuomos paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims Lietuvoje. Rinkitės bet kurį iš Lietuvoje parduodamų automobilių ir išvažiuokite išsirinktu automobiliu tą pačią dieną. Informaciją apie išsirinktą automobilį ir nuomos laikotarpį nurodykite LIZINGO PARAIŠKOJE, o susisiekęs vadybininkas pateiks pasiūlymą. Jei dar nežinote už kokią sumą automobilio ieškosite, galime parinkti jums kelis mokėjimų variantus, tuomet Jums bus lengviau apsispręsti dėl automobilio modelio ir kainos.

Ilgalaikė išperkamoji automobilių nuoma vs veiklos nuoma Lietuvoje

Nereikia pradinės įmokos

Finansuojame 100% kainos

Nėra jokios pradinės įmokos, automobilio amžius neribojamas.

Jokių apribojimų

Nėra jokių apribojimų

Neturime reikalavimų automobiliui ar pardavėjui.

Greitas sprendimas dėl finansavimo

Atsiskaityti galima anksčiau

Sutaupysite palūkanas už nepanaudotą laikotarpį.

Privatiems klientams ilgalaikė išperkamoji ir veiklos nuoma beveik nesiskiria. Veiklos nuoma tai paslauga, kurios pagalba vairuotojas įgyja teisę perkamu automobiliu naudotis, o nuomos laikotarpiui pasibaigus, gali nuomuojamą mašiną grąžinti ar išpirkti. Paslauga dar yra žinoma kaip automobilių lizingas su likutine verte.

Išperkamoji nuoma arba finansinė nuoma ar lizingas, leidžia įsigyti mašiną, mokant išperkamosios nuomos įmokas kas mėnesį visą sutarties galiojimo laikotarpį ar kol bus padengta visa automobilio kaina ir palūkanos. Įvykdęs visas sutarties sąlygas klientas tampa automobilio savininku. Išperkamąją nuomą siūlome su galimybe atsiskaityti anksčiau, tuomet mokėsite mažiau palūkanų už nepanaudotą finansavimo laiką. Nusprendę automobilį parduoti anksčiau, galėsite laisvai ieškoti pirkėjo, o atsiskaitę – ieškoti kito automobilio.

Besikreipiančios dėl finansavimo įmonės galės efektyviai paskirstyti savo įmokas per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Priklausomai nuo pasirinktos paslaugos, įmonės turi taikyti skirtingus apskaitos būdus. Lizingo būdu perkamas automobilis bus įtrauktas į balansą, jam bus skaičiuojamas nusidėvėjimas ir palūkanos, o veiklos paslaugos bus įtraukiamos į sąnaudas.

Dažnai užduodami klausimai

Ar automobilių išperkamoji nuoma ir auto nuoma tai tas pats?

Ne, tai yra skirtingos paslaugos. Pasirinkus nuomą, automobilio neįsigysite, bet galėsite juo naudotis, tai nėra finansavimo paslauga.

Kas yra automobilių išperkamoji nuoma?

Automobilių išperkamoji nuoma – tai lizingas, finansinė paslauga, kurią reguliuoja LB.

Kaip viskas veikia?

Pinigus už lizinguojamą automobilį sumokame pardavėjui, o klientas atsiskaito pagal suderintą grafiką.

Kokia sutartis pasirašoma?

Pasirašoma trišalė sutartis tarp pardavėjo, pirkėjo ir lizingo gavėjo, kuriam nuosavybės teisė pereina po atsiskaitymo.

Kas yra atsakingas už techninę automobilio būklę?

Galioja CK normos, tačiau sutartyje parašyta, kad lizingo gavėjas pats pasirinko perkamą automobilį ir įsitikino, kad jis yra tinkamas eksploatuoti. Rekomenduojame įsitikinti, kad perkate techniškai tvarkingą transporto priemonę.

Automobilių finansinė nuoma – lizingas

Ši paslauga yra labiau žinoma lizingo pavadinimu. Išperkamosios nuomos būdu įsigyti galite tiek naują, tiek naudotą automobilį. Automobilio pasirinkimą paliekame klientui pilna apimtimi – neturime jokių reikalavimų nei perkamo automobilio amžiui, nei kainai. Automobilio pardavėju gali būti bet koks fizinis ar juridinis asmuo. Finansuojame dirbančius individualiai, lanksčiai vertiname klientų kreditingumą. Jei pirksite nebrangų – iki 5000 eurų automobilį, KASKO draudimo papildomai pirkti nereikės. Minimali perkamo automobilio kaina – 500 eurų, o maksimali finansavimo suma – 12 000 eurų. Galite rinktis variantą be jokios pradinės įmokos, tuomet pardavėjui sumokėsime pilną Jūsų išsirinkto automobilio kainą. Naujas ar naudotas – rinktis Jums. Svariausias naudoto automobilio argumentas yra mažesnė kaina. Dažnai net ir galintys išleisti 15 tūkstančių eurų automobiliui vairuotojai, renkasi prestižiškesnį, nors ir ne visai naują automobilį, vietoje naujo, bet žemesnės klasės. Naudotų automobilių pasirinkimas yra platus, o tinkamų važinėti kainos prasideda vos nuo poros tūkstančių. Gaunantiems vidutines pajamas tai būna vienintelis pasirinkimas.

Saugiau automobilį pirkti per įmones ar mūsų partnerius, o rizikingiau – iš fizinio asmens ar turgaus. Automobiliui sugedus, privataus asmens ar pardavėjo iš turgaus galite tiesiog nerasti. Perkamą naudotą automobilį būtinai patikrinkite servise nes apie galimus defektus pardavėjas gali ir nutylėti. Pagal galiojančius įstatymus, su pretenzija į pardavėją galite kreiptis per pusmetį nuo jo įsigijimo, tačiau kiekvienos smulkmenos jie netaisys. Suteikiame tik finansavimą, tad klientas turi pats įsitikinti, kad perka tinkamą, geros techninės būklės automobilį. Nepirkite automobilio neišbandžius jo kelyje, įsitikinkite, kad nedega jokios lemputės, važiuojant nesigirdi jokių keistų garsų, o variklis veikia tolygiai.

Pats finansavimo procesas yra greitas ir nesudėtingas. Preliminarų pasiūlymą gausite pusvalandžio bėgyje, o sutartį galėsite pasirašyti jau paraiškos pateikimo dieną. Sutartį galima pasirašyti mūsų biuruose Vilniuje, per atstumą ar per partnerius Kaune, Šiauliuose, Alytuje ir Klaipėdoje. Stambesni automobilių pardavėjai gerai išmano pardavimo lizingu procedūrą, bet jei automobilį pirksite iš „privatininko“, padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Pinigus už Jūsų pasirinktą transporto priemonę pervesime pardavėjui iškart po automobilio Regitroje perregistravimo mūsų įmonės vardu. Automobilio išperkamoji nuoma – kam svajoti, kai gali vairuoti savo išsirinktą automobilį!

Gauti pasiūlymą