Slapukų politika

Paskola23.lt interneto svetainė naudoja slapukus (cookies) ar panašias technologijas tam, kad surinktų Jūsų duomenis (IP adresą, tinklo ir vietos duomenis) tuo metu, kai Jūs lankotės interneto svetainėje, siekiant atpažinti prisijungusius lankytojus, rinkti statistinę informaciją ir analizuoti Jūsų veiksmus tiesioginės rinkodaros tikslais.

Slapukai gali būti dvejopi: ilgalaikiai ir vieno seanso. Ilgalaikiai slapukai gali būti naudojami, pavyzdžiui, norint atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, pritaikant svetainės turinį pagal Jūsų poreikius ar renkant statistinius duomenis. Seanso slapukai gali būti naudojami norint aktyvinti tam tikras svetainės funkcijas, pavyzdžiui, teikiant paraiškas ir kt.

Mūsų slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis, pavyzdžiui, bendrovės „Google Inc.“ paslauga „Google Analytics“ ar kompanijos „Facebook Inc.“ paslaugomis.

Žemiau lentelėje pateikiame pagrindinius mūsų interneto svetainėje naudojamus slapukus, kurie padeda mums sekti lankytojų skaičių ir jų apsilankymo svetainėje periodiškumą:

 

Visuomet galite pasirinkti, ar savo interneto naršyklėje norite naudotis slapukais, ar ne. Jei slapukais naudotis nenorite, naršyklę galite nustatyti taip, kad slapukai būtų automatiškai išjungiami, arba kaskart gauti pranešimą, kai interneto svetainėje prašoma naudoti slapuką. Norėdami nustatyti reikiamas parinktis, naudokitės naršyklės pagalbos funkcija.

Ši Slapukų politika gali būti keičiama atsižvelgiant į teisės aktų, mūsų veiklos pokyčius ir kitus veiksnius. Bet kuriuo atveju pakeitę Slapukų politiką mes Jums pranešime apie šiuos pakeitimus, paskelbdami pakeistą Slapukų politika mūsų interneto svetainėje www.paskola23.lt. Patariame Jums periodiškai apsilankyti mūsų svetainėje ir peržiūrėti aktualią Slapukų politiką.

 

Galime perskambinti
Norite pasiskolinti, bet nežinote nuo ko pradėti? Palikite mums savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime neįpareigojančiam, bet naudingam pokalbiui apie paskolas ir galimybę pasiskolinti.
© 2019 UAB Sotero LT Visos teisės saugomos
Prijaukinta: Webas.lt