DIRBANTIEMS SU PATENTU

Dirbantiems individualiai ar su patentu, siūlome priimtiną ir ekonomišką sprendimą – paskolą už automobilį. Savo automobiliu galėsite naudotis ir toliau, jis nebus niekur paimamas, o taps paskolos grąžinimo garantu. Jeigu paskolos galiojimo metu automobilį norėsite pakeisti ar parduoti – tai bus įmanoma, tik reikės suderinti kai kurias technines detales. Turėdami pakankamai lėšų, paskolą galėsite grąžinti anksčiau numatyto termino ir visų palūkanų už nepanaudotą laikotarpį nemokėsite. Mašinos amžiaus neribojame, bet jos vertė turėtų siekti bent 500 Eur. Nesvarbu, norite automobilį pirkti ar jums tiesiog prireikė pinigų, galite drąsiai kreiptis dėl paskolos abiem atvejais. Įsigyti automobilį lizingu yra paprasta!

Paskolos dirbantiems pagal individualią veiklą ar su patentu

Užsiimančius savarankiška veikla finansuojame su automobilio įkeitimu. Ši paskola yra lengviau gaunama – rizikingumas vertinamas lanksčiau, bet nereikės užstatyti nekilnojamąjį turtą. Paskolą suteiksime:

Paskola dirbantiems pagal individualią veiklą ar ūkininkams

Paskola pajamas gaunantiems iš nuomos

Paskola asmenims dirbantiems su verslo liudijimu

Pagal galiojančias teisės normas, galima teikti paskolas dirbantiems su verslo liudijimu ar su individualia veikla. Nors šiuo atveju ir atsiranda papildoma pajamų netekimo rizika, visiškai tikri dėl savo pajamų samdomi darbuotojai taip pat negali būti. Kiekviena finansines paslaugas teikianti įmonė gali turėti skirtingą rizikingumo vertinimo metodiką. Dėl šios priežasties, bankai savarankiška veikla užsiimantiems asmenims skolina nenoriai. Tarp priežasčių gali būti nurodomas pajamų nestabilumas ar tai, kad pajamos nėra garantuojamos. Su diskriminacija susiduria net tie, kurių pajamos nekinta net kelis metus iš eilės. Esa taip bankai „saugo“ gyventojus nuo skolų kupros. Dažniausiai, su individualia veikla ar verslo liudijimu dirbančiam klientui, bankai ir unijos siūlo užstatyti nekilnojamą turtą, kurį reikalui esant būtų galima išieškoti. Tai visiškai nėra būtina, pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir panaudokite savo reikmėms automobilyje užšaldytą vertę.

Paskolos su individualia veikla ar verslo liudijimu pajamų pagrindimas

Jei verčiatės buto ar automobilio nuoma – turėsite sutartį ir įplaukas į banko sąskaitą. Kai socialinio draudimo mokesčiai sumokami kas mėnesį, jie yra matomi per Sodros suteiktą prieigą ir leidžia preliminariai įvertinti kiekvieną mėnesį gaunamas pajamas. Suprantame, kad dauguma klientų mokesčius moka metų pabaigoje nes tikslią sumą yra sunku numatyti, o permokos nėra grąžinamos. Jei nusimato stambesnės išlaidos ir Jums gali tekti kreiptis dėl paskolos, patariame minimalią VSD įmokos sumą mokėti kas mėnesį – turėsite mažiau formalumų, daug palankesnes finansavimo sąlygas ir Jums nereikės gaišti laiko renkant dokumentus, kurie liudytų gaunamas pajamas ar finansinius įsipareigojimus.

Dirbantys pagal autorines sutartis, galės turėti sutartį ar banko išrašo kopiją.

Dirbantys su verslo liudijimu galės pateikti ar turėti pačią pažymą, pajamų apskaitos žurnalą ar pajamų-išlaidų žurnalą, įplaukas į banko sąskaitą ar pajamų kvitus. Individualios veiklos pažyma gali būti išimama ir kelis metus iš eilės – tai patvirtins veiklos tęstinumą. Paprastai, paskolos dirbantiems su patentu ar verslo liudijimu yra atmetamos automatinėmis sistemomis nes ten nebus atvaizduojamos įplaukos. Jūsų paskolos paraišką nagrinėsime „gyvai“, tad galėsime įvertinti informaciją, kurios automatinėse registruose nėra.

Dirbantys su individualios veiklos pažyma, galės turėti mokesčių deklaracijos kopiją, sutarčių kopijas ar pavedimų į banko sąskaitą kopijas.

Paskola pagal verslo liudijimą yra lengviau gaunama ir grąžinama. Tam tikrus klausimus mes esame įpareigoti užduoti pagal įstatymus dėl to, kad tai daryti yra įpareigotos visos finansinės įstaigos. Į šį sąrašą įeina prievolė tikrinti klientų gaunamas pajamas, jų šaltinius ir kaitą, vertinti aplinkybes, kurios gali įtakoti būsimas pajamas.

Kas gali kreiptis dėl paskolos: paskolas suteikiame mašinos savininkui ar ją perkančiam asmeniui.

Gauti geriausią pasiūlymą >>