Užpildote paskolos paraišką. Gavus teigiama atsakymą atvykstate į mūsų atstovybę. Pasirašome paskolos ir automobilio panaudos sutartis, VĮ “Regitra” priregistruojate transporto priemonę mūsų įmonės vardu ir pasiimate pinigus. Grąžinus paskolą, mes įsipareigojame perregistruoti automobilį Jums atgal.

Pinigai Jūsų sąskaita pasieks iškarto po automobilio perregistravimo

Taip. Įkeistas automobilis lieka Jums ir galėsite juo naudotis kaip iki šiol. Plačiau apie paskolas įkeičiant automobilį, kai domina paskolos. Plačiau apie autolizingą, kai domina automobilio pirkimas.

Paskolą galima grąžinti lygiomis dalimis arba termino pabaigoje. Paskolos grąžinimo būdą pasirenkate Jūs.

Taip. Grąžinus paskolą anksčiau laiko, Jūs nemokėsite palūkanų už nepanaudotą paskolos terminą.

UAB Polenera  ir klientų sutartys sudaromos vadovaujantis toliau pateiktais teisės aktais:

  1. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas;
  2. Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymas;
  3. Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės
    atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas;
  4. Lietuvos Respublikos draudimo įstatymas;
  5. Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas.
neradai atsakymo