AUTO NUOMA

Nuo šiol kelerius metus taupyti savo svajonių automobiliui nereikės. Išsirinkite bet kokį iš Lietuvoje parduodamų automobilių, o mes pasiūlysime jį nuomai. Nėra jokių depozitų, neribojame Jūsų pasirinkto automobilio amžiaus ar pardavėjo, leidžiame jį išpirkti. Skambinkite +370 (605) 48 682 arba rašykite info@paskola23.lt ir automobiliu galėsite džiaugtis jau tą pačią dieną.

Ilgalaikė automobilių veiklos nuoma fiziniams ir juridiniams asmenims

Automobilio veiklos nuoma fizniams ar juridiniams asmenims tinka nenorintiems jo įsigyti, bet norintiems pradėti juo naudotis iškart, Mes tiesiog nuperkame Jūsų pasirinktą automobilį iš pardavėjo ir pasiūlome jį nuomai. Vairuotojas įgyja teisę automobiliu naudotis, o nuomos laikotarpiui pasibaigus, gali automobilį išpirkti ar grąžinti. Sutarties galiojimo metu klientas moka tam tikrą mokestį, tačiau automobilio neišpirkęs, jo savininku netampa.

Nėra jokių depozitų

Nėra jokios pradinės įmokos, automobilio amžius neribojamas.

Tinka dirbantiems užsienyje ar su verslo liudijimu

Nėra jokių apribojimų

Ekploatuoti automobilį galima be jokių apribojimų.

Bet kada galėsite išpirkti

Savo nuomojamą automobilį galėsite išpirkti kada tik panorėję.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra automobilių veiklos nuoma ir kokia sutartis pasirašoma?

Tai ilgalaikė Jūsų pasirinkto automobilio nuoma. Pasirašoma trišalė sutartis, pagal kurią mūsų įmonė tampa pirkėju, klientas – nuomininku, o pardavėjas gauna pinigus. Mes sumokame pardavėjui už automobilį, o klientas atsiskaito pagal grafiką.

Kokius automobilius siūlote ir kur yra jų sąrašas

Sąrašo nėra, o automobilis – tai kliento pasirinkimas. Pardavėju gali būti bet koks fizinis ar juridinis asmuo. Platus pasirinkimas yra mašinų pardavimo portaluose, automobilių prekybos aikštelėse ar pas mūsų partnerius, kurie užsiima prekyba automobiliais.

Ar esate atsakingi už techninę mašinos būklę?

Nuomininkas privalo įsitikinti, kad išsirinktas automobilis yra tinkamos techninės būklės.

Kaip viskas veikia ir kokios informacijos reikia?

Mums reikalinga automobilio nuotrauka ar nuoroda į parduodamo automobilio skelbimą. Mums taip pat reikės įvertinti riziką.

Koks gali būti veiklos nuomos sutarties laikotarpis ir automobilio kaina?

Sutarties trukmė – iki 60 mėnesių, o automobilio kaina – iki 12 000 eurų