PRADINĖ ĮMOKA – O€

Reikalingas automobilis, bet neturite pinigų? Finansuosime bet kurią Jūsų pasirinktą transporto priemonę be jokios pradinės įmokos. Neribojame nei automobilio markės, nei amžiaus, nei pardavėjo. Mašiną galite nusipirkti iš bet kokio juridinio ar privataus asmens. Užpildę automobilio lizingo paraišką, sėsti už svajonių automobilio vairo galėsite jau tą pačią dieną. Automobilio kaina gali prasidėti nuo 500 eurų, o maksimali finansavimo suma – 12 000 eurų. Automobiliai lizingu be pradinio mokėjimo ar įnašo dabar prieinami visiems! Išsirinkite bet kurį iš Lietuvoje parduodamų automobilių ir mokėkite palaipsniui.

Automobilių lizingas be pradinio mokesčio ar įnašo

Be abejo, nuosavas automobilis suteikia laisvės, tačiau dažnam mūsų tautiečiui mašina yra uždarbio šaltinis ir būtinybė. Galimybė nupirkti mašiną netirint santaupų – tai tikras išsigelbėjimas pardavimų vadybininkams, kurjeriams ir taksi vairuotojams, dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu. Finansavimo banke jie gauti negali ir darbui naudoja išsinuomotus automobilius, o tokio automobilio sąnaudos yra kur kas didesnės. Sutaupyti automobiliui – užduotis ne iš lengvųjų. Net ir ilgai taupant, transporto priemonei, apie kurią svajojate, pinigų gali pritrūkti. Skirtingai, nei kitos finansinės institucijos, nereikalaujame transporto priemonę pirkti tik iš mūsų patvirtintų partnerių, neturime pagaminimo metų reikalavimų. Įsigyti patinkančią transporto priemonę galima neturint tūkstančius eurų.

Prieš perkant mašiną, svarbu apsispręsti koks mokestis Jums būtų pakankamai komfortiškas ir kaip ilgai norėsite jį mokėti. Pasirinkę ilgesnį laikotarpį, mokėsite mažesnes įmokas, bet ir bendra permoka bus didesnė. Taip pat nereikėtų savo galimybių pervertinti ar norint sutaupyti rinktis pernelyg didelės įmokos. Pagal galiojančias teisės normas paskolai galima skirti iki 40% gaunamų pajamų. Vertinimui mums yra svarbu žinoti parduodamos mašinos kainą, todėl prašysime pateikti nuotraukas ar skelbimo nuorodą.

Sutartį galima pasirašyti mūsų biuruose Vilniuje, per partnerius Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Panavėžyje ar nuotoliniu būdu. Pasirinkus sutarties pasirašymą per atstumą, sutartį išsiųsime per kurjerį nemokamai. Įsigyti transporto priemonę dabar paprasta – pirk mašiną, gyvenk jau šiandien!

Automobilis išsimokėtinai be jokio pradinio mokesčio ar įnašo – kur pirkti

Jei norite techniškai tvarkingos ir geros būklės transporto priemonės, įsigyti ją galite pas mūsų partnerius ar ieškodami skelbimų portaluose. Dalis automobilių pardavėjų siūlo garantijas, bet jeigu jums svarbi parduodamo automobilio kaina – įsigyti jį galite ir iš fizinio asmens, svarbu tik, kad pirkinio kaina siektų bent 500 eur. Galimybė pasiūlyti klientui nupirkti transporto priemonę lizingu suteikia pardavėjui konkurencinį pranašumą, tad jie mielai sutiks jį parduoti lizingu. Stambūs pardavėjai dažnai skelbia, kad visi jų automobiliai gali būti nupirkti net ir visiškai neturint laisvų pinigų.

Preliminarų pasiūlymą gausite vos per 15 minučių. Pinigus pervedame tiesiai pardavėjui, o automobilis yra registruojamas mūsų bendrovės vardu. Sutarčiai pasibaigus automobilis perregistruojamas kliento vardu. Lizingo sutarties terminas gali siekti 60 mėnesių. Atsiskaityti už lizinguojamą transporto priemonę galima anksčiau, iki sutarties termino pabaigos, tuomet visų palūkanų už nepanaudotą paskolos laikotarpį nemokėsite. Jeigu nuspręsite mašiną pakeisti, galėsite ją parduoti ir lizingo sutartį nutraukti anksčiau. KASKO draudimas nėra reikalingas kai lizinguojamo automobilio kaina yra mažesnė nei 7000 Eur, tad jeigu prabangaus automobilio sau leisti negalite, jokių papildomų išlaidų draudimui ir neturėsite. Finansuojame tiek įmones, tiek privačius klientus, o nusipirkti galite bet kokį – naują ar naudotą automobilį, motociklą, motorolerį ar net žemės ūkio paskirties transportą. Populiariausi yra BMW, Audi, Mercedes Benz, Volkswagen, Toyota, Nissan markių automobiliai. Statistiniais duomenimis, dažniausiai yra perkami 10-15 metų senumo dyzeliniai automobiliai, o naujas automobilis mūsų tautiečiams yra sunkiai įperkamas. Kaip taisyklė, galintys įsigyti naują ekonominės klasės automobilį tautiečiai, mieliau renkasi naudotą, bet prabangesnį.

Radę dominantį automobilį, būtinai patikrinkite jį autoservise. Jeigu perkamos transporto priemonės kaina nėra didelė – patikrinkite bent važiuoklę. Perkant brangesnę transporto priemonę rekomenduojama atlikti ir variklio diagnostiką. Ne paslaptis, kad automobilių pardavėjai defektus užglaisto, o ridą atsuka. Būtinai pasilikite laisvų pinigų dirželio, filtrų ir tepalų keitimui.

Pradinis įnašas – tai vienkartinis mokėjimas, kurį klientas sumoka sutarties pasirašymo metu ir padengia dalį perkamos transporto priemonės kainos. Pageidaujant, dalį kainos galima sumokėti sutarties pasirašymo metu. Turėti šiek tiek laisvų pinigų yra naudinga nes jų gali prireikti smulkiam mašinos remontui, transporto priemonės dokumentų įforminimui, signalizacijai ar padangų pirkimui.

Noriu geriausio pasiūlymo