Perkamo automobilio kaina

500 €
12000 €


Mokėsiu iš nuosavų lėšų

0 %
75 %


Kokiam terminui?

3 mėn.
60 mėn.


Mėnesio įmoka:  
Iki:  
Šie skaičiavimai yra preliminarūs ir gali skirtis nuo pasiūlytų sąlygų.
Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN) apskaičiavimo pavyzdys:
skolinantis 3000 Eur, kai sudaroma 48 mėn. sutartis, metinė palūkanų norma – 29,5%, sutarties sudarymo mokestis – 6% (sumokamas iki pirmos įmokos), bendra kredito suma, kuria klientas gali naudotis - 3000,00 Eur, mėnesio įmoka – 107,15 Eur, bendra sumokama suma – 5323,07 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 32%

Greitas sprendimas dėl finansavimo

Greitas sprendimas

Atsakymą dėl finansavimo pateiksime per 30 min.

Finansuojame iki 100% automobilio kainos

Finansuojame iki 100% automobilio kainos

Rinkitės bet kurį automobilį iki 12.000 EUR vertės

Nereikia pradinės įmokos

Nereikia pradinės įmokos

Galite rinktis paskolą automobiliui su 0 EUR pradine įmoka

negaunate_paskolos_banke

Lankstus kreditingumo vertinimas

Atsižvelgsime į kiekvieno kliento situaciją, net jei negavote finansavimo kitur

Automobilio amžius nėra ribojamas

Automobilio amžius nėra ribojamas

Finansavimas priklauso nuo automobilio kainos, jo amžius nėra ribojamas

Tinka dirbantiems užsienyje ar su verslo liudijimu

Tinka dirbantiems užsienyje ar su verslo liudijimu

Suteikiame finansavimą dirbantiems užsienyje, turintiems verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą

Naujų ir naudotų automobilių autolizingas be banko – iki 100% kainos!

Finansuojame pilną Jūsų perkamos transporto priemonės kainą – galite rinktis autolizingą be pradinio įnašo. Neribojame kur ir kokį automobilį Jums rinktis ar koks turi būti jo amžius. Galite rinktis bet kurį Jums patinkantį automobilį ir mes finansuosime jo pirkimą. Esame viena lanksčiausių automobilių įsigijimo finansavimo bendrovių Lietuvoje. Paskola automobiliui be banko – patogus ir greitas būdas įsigyti automobilį.

Automobilio lizingas be banko – kaip tai veikia?

Išsirink automobilį

Išsirink sau patinkantį automobilį internete ar gyvai

1

Pildyk paraišką

Pildyk paraišką ir gauk pasiūlymą per 15 min.

Pasirašyk sutartį

Pasirašyk sutartį biure ar per atstumą.

2
3

Tapk savininku

Automobilio pardavėjas registruoja Tave valdytoju Vį REGITRA, o mes išmokame jam pinigus iškart po registravimo

Mėgaukis!

Sėsk už vairo ir mėgaukis savo nauju, svajonių automobiliu!

auto

Automobilių lizingas – dažniausiai užduodami klausimai

Ar reikalinga techninė apžiūra ir privalomas civilinės atsakomybės draudimas?

Taip.

Ar reikalingas KASKO draudimas?

KASKO draudimas nėra reikalingas automobiliams iki 7 000 Eur vertės.

Ar suteikiama paskola naudotam automobiliui?

Taip, suteikiamas naudotų automobilių lizingas. Minimali auto lizingo suma – 500 Eur.

Ar galėsiu savo automobilį parduoti iki lizingo sutarties pabaigos?

Taip.

Kaip atsiskaitoma už automobilio lizingą?

Atsiskaitoma pagal suderintą grafiką.

Ar galima pinigus grąžinti anksčiau?

Pinigus galima grąžinti anksčiau, palūkanos už nepanaudotą laikotarpį nusibrauks kai paskola grąžinama per minimalų 3 mėnesių laikotarpį. Praleidžiant minimalų, 3 mėnesių grąžinimo terminą, nutraukimo mokestis sudaro 9% nuo likusios nepadengtos autolizingo dalies.

Kaip vertinamas perkamas automobilis ir kokios informacijos reikia?

Mums reikalinga perkamo automobilio nuoroda ar nuotrauka

Planuoju pirkti naudotą transporto priemonę, kas bus atsakingas už jos techninę būklę?

Pinigus už Jūsų pasirinktą automobilį pervedame automobilio pardavėjui. Pirkėjas renkasi automobilį visiškai savarankiškai, o pinigų pardavėjui pervedimo faktas nedaro mus atsakingais už techninę perkamos transporto priemonės būklę. Prieš priimant sprendimą, rekomenduojame visapusiškai patikrinti perkamą automobilį servise. Jeigu nenorite leisti šiam tikslui daug pinigų, nuvažiuokite bent į techninės apžiūros centrą. Jeigu Jums yra siūloma garantija, prašykite tai patvirtinti raštu atskira sutartimi su pardavėju ir aprašykite kas konkrečiai į ją įeina. Pasirašę vien tik finansavimo sutartį, jokių garantijų iš pardavėjo negaunate.

Ar galima įsigyti automobilį išsimokėtinai su bloga kredito istorija?

Kreditingumą vertiname lanksčiau. Kiekvienam klientui pateikiame individualų pasiūlymą

Automobilių lizingas be banko – greiti pinigai automobilio pirkimui

Neribojame kur Jums automobilį pirkti, kokia gali būti jo kaina ar amžius – rinktis galite naują ar naudotą automobilį, iš privačių asmenų ar įmonių. Finansuojame visą (100%) arba tik trūkstamą kainos dalį, o terminą ir įmokas galėsite pasirinkti savarankiškai. Pirkti išsimokėtinai galite bet kokią transporto priemonę – automobilį, motociklą, autobusą, specializuotą techniką (žemės ūkio, statybos), o jos kaina gali prasidėti nuo 500 Eur. Automobilio lizingo pasiūlymą gausite vos per 30 minučių, o sėsti už savo svajonių automobilio vairo galėsite tą pačią dieną.

 

Kokį automobilį išsirinkti? Visi turime skirtingus poreikius ir galimybes, tačiau galioja vienoda taisyklė – kaip mažiausiomis sąnaudomis gauti didžiausią naudą. Nauji automobiliai Lietuvos gyventojams dažniai yra brangūs, dauguma renkasi naudotus, dėl šios priežasties populiarėja ir paskolos naudotų automobilių pirkimui. Naudoto automobilio pirkimui reikalinga mažesnė paskola, nei perkant naują automobilį, ją paprasčiau grąžinti. Aukštos kuro kainos bei didėjančios eksploatacijos išlaidos skatina rinktis naujesnius ir tuo pačiu ekonomiškesnius automobilius. Paskola automobiliui leidžia pradėti naudotis ekonomiškesniu automobiliu daug ankščiau. Pasirinkę autolizingą nemokėsite už paskolą 2 kartus daugiau nei vertas pats automobilis. Nežinote už kokią kainą ar kokį automobilį rinktis? Išbandykite autolizingo skaičiuoklę ir pasirinkite jums priimtiną sumą.

 

Pirkimo autolizingu pranašumai:

  • Paskola automobiliui nėra ribojama, ji priklauso nuo pardavimo kainos;
  • Atsakymą gaunate vos per 30 minučių;
  • Dokumentus galima sutvarkyti ir nuotoliniu būdu;
  • Finansuojame iki 12 000 Eur;
  • Pradinė įmoka – nuo 0 Eur;
  • Grąžinus pinigus ankščiau, palūkanos už nepanaudotus mėnesius nusibrauks;
  • Galima pasirinkti ilgesnį, iki 5 metų grąžinimo laikotarpį, o pinigus gauti taip pat greitai, kaip ir per greitųjų kreditų bendroves;
  • Mėgautis svajonių automobiliu galėsite tą pačią dieną.

 

Vertinimui mums reikalinga perkamos mašinos nuoroda ar nuotraukos. Pagal autolizingo sutartį, automobilį iš pardavėjo nuperka kredito davėjas ir suteikia teisę juo naudotis. Už suteiktą paskolą klientas moka pagal suderintą grafiką ir pilnai atsiskaičius tampa transporto priemonės savininku. Paskolos automobilio pirkimui suma priklauso nuo jo kainos, tačiau klientas yra taip pat vertinamas. Suteikiama iki 100% automobilio kainos paskola. Paskolos grąžinimo terminas priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių, jis gali būti iki 5 metų trukmės. Kuo trumpesnį paskolos terminą renkatės, tuo mažiau palūkanų sumokėsite, tačiau reiktų nepamiršti, kad likusių pinigų turi pakakti ne tik degalams, bet ir kitiems gyvenimo poreikiams.

 

Prieš perkant automobilį būtų gerai įvertinti kiek laiko planuojama juo naudotis ir ką darysite paskui: kuo naujesnis automobilis, tuo greičiau krenta jo rinkos kaina. Sprendimai dėl paskolos automobilio pirkimui priimami dėl įvairiausių priežasčių, jos gali būti ekonominio pobūdžio ar dėl pasikeitusių šeimyninių aplinkybių. Dažniausiai automobilis tampa per mažas kai padidėja šeima, paūgėja vaikai ar atsiranda antro automobilio poreikis. Nemažai žmonių dirba su nuosavais automobiliais, tuomet kiekviena remonto diena reiškia ne tik išlaidas, bet ir negautas pajamas, o kai automobilis yra būtinybė, o ne prabangos prekė, ieškoma palankesnių būdu jį įsigyti.

 

Rinkitės reikiamą pinigų sumą automobilio lizingo skaičiuoklėje, pildykite paraišką bei mėgaukitės savo svajonių automobiliu jau šiandien!

Teikiame šias paslaugas: naujų ir naudotų automobilių lizingas (autolizingas), paskolos automobiliui įsigyti, automobiliai išsimokėtinai.