PASKOLOS TELEFONU IR INTERNETU

UAB „Sotero LT“, valdanti prekinį ženklą „Paskola23“, teikia paskolas įkeičiant kliento transporto priemonę, autolizingo paslaugas bei paskolas be užstato. Paraiškas galite pateikti paskambinę, užpildę paraišką internetu ar atvykstant į biurą, o visus dokumentus sutvarkyti nuotoliniu būdu ar biure. Paskolas suteikiame fiziniams ir juridiniams asmenims visoje Lietuvoje. Kaip užstatą priimame lengvuosius automobilius, sunkvežimius, komercinį transportą, žemės ūkio techniką ir vandens techniką.

PASKOLOS PARAIŠKA TELEFONU

Skambinkite ir gaukite palankias, specialiai Jums pritaikytas finansavimo sąlygas jau šiandien. Paskambinę galėsite sudaryti kredito sutartį, kurią nemokamai pristatysime Jums į namus ar į darbovietę.

PASKOLOS PARAIŠKA INTERNETU

Neišėję iš namų galite gauti iki 15 000 Eur. Pasinaudokite skaičiuokle ir įvertinkite kokiam terminui bei kokios pinigų sumos Jums trūksta. Atsakymą gausite vos per 30 minučių, o pinigus – jau tą pačią dieną. Esame vieni lanksčiausių kredito davėjų Lietuvoje, finansavimą suteikiame kai jo nesuteikia kitos įmonės.

PASKOLA23

Gauti paskolą yra paprasta:

  • Pinigus galėsi gauti tą pačią dieną
  • Finansuojame iki 110% Tavo automobilio vertės arba 100% perkamo automobilio kainos
  • Visada galėsi pasirinkti sau patogiausią paskolos terminą bei mokėjimo būdą
  • Paskolą galėsi grąžinti bet kada anksčiau laiko

Vertybės – tai visų mūsų veiksmų pagrindas. Svarbiausios vertybės, padedančios įgyvendinti mūsų viziją tapti aukščiausios kokybės specializuotas paslaugas teikianti finansų bei vartojimo kreditų paslaugų rinkos lydere:

Finansuojame iki 100% automobilio kainos

Saugumas

Užtikriname savo klientų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Esame įtraukti į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą (Nr. P7147) ir į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.

Mažeikiai

Bendradarbiavimas

Su kolegomis, klientais ir partneriais palaikome partneryste paremtus santykius, rūpinamės jais visą bendradarbiavimo laikotarpį, visais atvejais stengiamės rasti išeitį iš susidariusios padėties.

Lankstumas

Įsiklausome į poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą, sieksime surasti priimtiną sprendimą net ir tada, kai pasikeis jūsų finansinės galimybės.

Greitis

Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų pageidavimus

Tinka dirbantiems užsienyje ar su verslo liudijimu

Paslaugumas

Esame draugiški, geranoriški ir paslaugūs

Mažeikiai

Patikimumas

Esame atsakingo skolinimosi bei apsvarstytų sprendimų priėmimo šalininkai

Paskola už automobilį »