paskolos internetu ir telefonu

UAB „Polenera“, veikianti po prekės ženklu „Paskola23“, teikia autolizingo paslaugas, paskolas įkeičiant kliento automobilį bei paskolas be užstato.

 

Užsakymus galite pateikti telefonu, internetu, ar atvykstant į biurą, o visus dokumentus sutvarkyti nuotoliniu būdu ar biure. Paskolas suteikiame fiziniams ir juridiniams asmenims visoje Lietuvoje. Kaip užstatą priimame lengvuosius automobilius, sunkvežimius, komercinį transportą, žemės ūkio techniką ir vandens techniką.

 

Gauti paskolą yra paprasta:

  • Pinigus galėsi gauti tą pačią dieną
  • Finansuojame iki 110% Tavo automobilio vertės arba 100% perkamo automobilio kainos
  • Visada galėsi pasirinkti sau patogiausią paskolos terminą bei mokėjimo būdą
  • Paskolą galėsi grąžinti bet kada anksčiau laiko

Vertybės – tai visų mūsų veiksmų pagrindas. Svarbiausios vertybės, padedančios įgyvendinti mūsų viziją tapti aukščiausios kokybės specializuotas paslaugas teikianti finansų bei vartojimo kreditų paslaugų rinkos lydere:

Saugumas

Užtikriname savo klientų saugumą ir informacijos konfidencialumą. Esame įtraukti į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą (kodas P7147) ir į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.

Mažeikiai

Bendradarbiavimas

Su kolegomis, klientais ir partneriais palaikome partneryste paremtus santykius. Savo klientais rūpinamės visą bendradarbiavimo laikotarpį, visais atvejais stengiamės rasti išeitį iš susidariusios padėties.

Lankstumas

Įsiklausome į poreikius, siūlome optimalias paslaugas ir visavertę pagalbą, sieksime rasti priimtiną sprendimą net ir tada, kai pasikeis jūsų finansinės galimybės.

Greitis

Tausojame Jūsų laiką, gerbiame Jūsų pageidavimus

Paslaugumas

Esame draugiški, geranoriški ir paslaugūs

Mažeikiai

Patikimumas

Esame atsakingo skolinimosi bei apsvarstytų sprendimų priėmimo šalininkai