Automobilis lizingu: dažniausiai pasitaikantys mitai

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi vieną ar kitą daiktą įsigyti išsimokėtinai ir kalbame ne tik apie buitinę techniką, bet ir tokius didelius pirkinius kaip naujas automobilis. Nepaisant šios paslaugos populiarumo, vis dar gausu mitų, kurie gali trukdyti apsispręsti ar automobilis lizingu išties vertas dėmesio. Štai keletas pagrindinių mitų, kuriuos sulaužysime.

Mitas Nr. 1: būtinas pradinis įnašas.

Netiesa. Paskola23 gali kompensuoti iki 100 proc. pasirinkto automobilio vertės, tačiau klientui išlieka teisė įnešti tam tikrą pinigų sumą, jei norisi šiek tiek mažiau sumokėti palūkanų. Paprasčiau tariant, jei neturite jokių santaupų, automobilis lizingu jums bus suteiktas, tačiau teks mokėti didesnes palūkanas ir galiausiai šiek tiek permokėti.

Mitas Nr. 2: lizingas suteikiamas tik naujiems automobiliams.

Netiesa. Lizingas gali būti suteiktas ir naudotam automobiliui. Dažniausiai minimali lizingu suteikiama suma prasideda maždaug nuo 500 eurų. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Mitas Nr. 3: automobilį privaloma drausti KASKO draudimu.

Netiesa. Išties viskas priklauso nuo to, kokį automobilį ketinate įsigyti ir kiek norite jam pasiskolinti. Jokia paslaptis, kad nauji automobiliai ir brangios jų detalės dažnai patenka į ilgapirščių akiratį, todėl ir bankai, ir kredito bendrovės reikalauja, kad jie būtų apdrausti KASKO draudimu, tačiau, jei planuojate įsigyti ekonomišką automobilį, kurio vertė neviršija 7 tūkstančių eurų, šio draudimo jums neprireiks. Tiesa, kiekviena kredito bendrovė turi savo taisykles ir reikalavimus, tačiau pvz. Paskola23 automobiliams iki 7000 Eur vertės KASKO draudimo nereikalauja.

Mitas. Nr. 4: automobilio negalėsite parduoti, kol nesibaigs sutartis.

Netiesa. Jei automobilis neatitiko jūsų lūkesčių ir norite jį parduoti, galite tai padaryti net ir tuo atveju, jei jūsų lizingo sutartis dar yra nepasibaigusi. Tačiau kredito bendrovei turėsite sumokėti likusios skolos likutį.

Mitas Nr. 5: neturintys stabilių pajamų negali gauti lizingo.

Netiesa. Šiandien vis daugiau žmonių nusprendžia dirbti sau, o ne kitiems, todėl renkasi darbą pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą. Kredito bendrovės į tai atsižvelgia ir tokiems asmenims neužkerta kelio pasiskolinti, įsigyti automobilį ar net būstą. Automobilis yra jūsų mokumo užstatas, kurį prarasite, jei tinkamai nevykdysite savo įsipareigojimų. Tiesa, kredito bendrovė atsižvelgs į jūsų gaunamas pajamas, prieš skolinant vieną ar kitą pinigų sumą. Prabangus ar naujas automobilis lizingu paprastai yra neprieinamas tik bedarbiams ar minimalias pajamas gaunantiems asmenims.

© 2019 UAB Sotero LT Visos teisės saugomos